Zadzwoń:

Poznaj najbardziej spektakularne metamorfozy naszych Pacjentów

Pani Ewa
Dziś przedstawiamy Wam metamorfozę naszej uroczej Pani Ewy, której z całego serca pragniemy podziękować za wspaniałą współpracę oraz zarażenie całego zespołu uśmiechem i serdecznością. Zdjęcie również mówi samo za siebie 😉! Pani Ewie zależało na poprawie estetyki swojego uśmiechu bez leczenia ortodontycznego i szlifowania zębów pod konwencjonalne licówki ceramiczne. Tak pełny i urzekający uśmiech udało nam się uzyskać dzięki tzw.metodzie flow injection. Po wcześniejszym wybieleniu całego łuku odbudowane zostały jedynie 4 zęby przednie za pomocą dedykowanego materiału kompozytowego. Efekt widać gołym okiem, a Pani Ewa może się cieszyć pięknym i nieskrępowanym uśmiechem. Jeśli jesteś ciekaw, na czym polega metoda flow injection, do kogo jest skierowana, jak wyglądają jej techniczne aspekty, już dziś serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego profilu na Facebooku, gdzie będziemy stopniowo opowiadać o tej metodzie.
Efekty leczenia
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Marta
Pani Marta miała bardzo zniszczone zęby z licznymi wypełnieniami. Część z nich była po leczeniu kanałowym, a część miała założone stare korony oraz most. Wymieniliśmy stare wypełnienia i wykonaliśmy powtórne leczenie kanałowe w tych zębach, w których było to potrzebne. Zacementowaliśmy nowe pełnoceramiczne korony i mosty w górnym łuku. Dolne zęby poddaliśmy wybielaniu, a ich kształt poprawiliśmy materiałem kompozytowym, co nie wymagało szlifowania zębów. Efekty mówią same za siebie!
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Andrzej
U pana Andrzeja przeprowadziliśmy protetyczną rehabilitację zgryzu, czyli odbudowę zniszczonych i brakujących zębów. W tym celu zastosowaliśmy korony protetyczne. W odcinku bocznym zamocowaliśmy je na implantach, natomiast w pozostałych przypadkach posłużyły do tego własne zęby Pana Andrzeja.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Dominika
U Pani Dominiki przeprowadziliśmy gingiwektomię (plastykę dziąseł) i osteotomię w celu przywrócenia prawidłowych warunków szczękowo-zgryzowych. Do zamaskowania drobniejszych niedoskonałości zębów zastosowaliśmy licówki pełnoceramiczne. Efekty są widoczne już na pierwszy rzut oka.

Chcesz dołączyć do grona zadowolnych Pacjentów?

Zadzwoń i zapytaj: +48 664 853 263

zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Alina
Problemem Pani Aliny były braki zębowe. Uzupełniliśmy luki w uzębieniu za pomocą mostu metalowo- ceramicznego. Dzięki temu Pani Alina odzyskała kompletny uśmiech.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pani Teresa
Uzębienie Pani Teresy nie było kompletne - niektóre zęby zachowały się jedynie częściowo. Przeprowadziliśmy jego rekonstrukcję, używając w tym celu koron i mostów metalowo-ceramicznych, a także protezy na zatrzaskach.
zdjęcie przypadku przed
zdjęcie przypadku po
Pan Damian
Ząb Pana Damiana wymagał częściowej rekonstrukcji.W tym celu posłużyliśmy się ceramicznym nakładem onlay. Teraz ząb Pana Damiana wygląda tak, jakby nigdy nie doznał uszczerbku.