fbpx

Zalecenie dla pacjentów- COVID-19

DRODZY PACJENCI!
Proszę zapoznajcie się Pańswo z naszym protokołem przyjęć w dobie pandemii: Wszystko dla Waszego i naszego bezpieczeństwa.
1. Proszę umówić się na wizytę telefonicznie lub mailowo. Wizyta w klinice w tym celu jest niemożliwa.
2. Uprzejmie prosimy załatwić potrzeby fizjologiczne wcześniej. Toalety dla pacjentów są dostępne tylko w sytuacjach nagłych i niecierpiących zwłoki.
3. Prosimy o przychodzenie na dokładnie wyznaczona godzinę. W przypadku gdyby drzwi gabinetu były zamknięte proszę nacisnąć dzwonek.
4. Do kliniki należy się zgłosić z założona maseczka ochronną .Państwa maseczka zostanie zdjęta tylko i wyłącznie na czas leczenia. Wszystkie rozmowy odbywają się z maseczką na twarzy.
5. Na wizytę zgłaszamy się bez osób towarzyszących, wyjątek stanowi dziecko wraz z opiekunem prawnym.
6. Po wejściu proszę usiąść w jednoosobowej poczekalni po lewej stronie i zaczekać na nasz personel. W miedzy czasie prosimy zdezynfekować ręce i ubrać rękawiczki jednorazowe(zarówno płyn do dezynfekcji jak i rękawiczki będą dla Państwa przygotowane na stoliku).
7. W tym miejscu Nasz personel podejdzie do Państwa w celu bezdotykowego pomiaru temperatury ciała oraz przeprowadzenia wywiadu epidemiologicznego. Długopisy są wymieniane po każdym podpisaniu ankiety i dezynfekowane. Prosimy nie używać własnego długopisu.
8. Następnie nasz personel poprosi Państwa o pozostawienie na czas wizyty okrycia wierzchniego oraz rzeczy osobistych takich jak torebka, telefon w specjalnie przeznaczonym do tego pomieszczeniu.(ŚLUZA nr1).
9. Prosimy aby poruszać się po budynku tylko w towarzystwie asysty i niczego nie dotykać w trosce o Państwa zdrowie oraz innych Pacjentów i Personelu Kliniki.
10. Po zakończonej wizycie udadzą się Państwo z powrotem do poczekalni. Prosimy tam poczekać na asystentkę która zabierze państwa do rejestracji .
11. Rekomendujemy płatności elektroniczne (kartą, zbliżeniowo)

PAMIĘTAJ, jeżeli stwierdzimy u Państwa objawy zakażenia Covid-19 jesteśmy zmuszeni zgłosić ten fakt do Sanepidu.

Osoby chore; przejawiające objawy zarażeniem COVID-19; w trakcie kwarantanny; będące w grupie podwyższonego ryzyka zarażeniem – obowiązane są wskazać te okoliczności – pod rygorem odpowiedzialności karnej (165 § 1 kk lub 161 § 2 kk) i cywilnej 415kc (pełna wysokość szkody – włącznie z pokryciem nieosiągniętych korzyści).