fbpx

Nasz zespół

Nasi Lekarze

s1-1065-min

lek. dent. Ewa Paradysz

Założycielka

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W codziennej pracy zawodowej zajmuję się leczeniem zachowawczym, nowoczesną endodoncją mikroskopową, stomatologią estetyczną oraz protetyką. Protetyka jest dziedziną, którą interesowałam się już na studiach, natomiast rozpoczęcie pracy zawodowej utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to obszar stomatologii, którym pasjonuję się najbardziej.  Ogromną radość i satysfakcję daje mi możliwość wywołania uśmiechu na twarzy moich pacjentów nie tylko dzięki poprawie estetyki uzębienia, ale również dzięki miłej atmosferze. Bardzo ważne jest dla mnie, aby wizyta w gabinecie miała bezbolesny i komfortowy przebieg.  Prywatnie jestem miłośniczką podroży i gotowania, malarką, narciarką.

Ewa Paradysz - ZnanyLekarz.pl
Natalia_f1

lek. dent. Natalia Wrona

Stomatolog

Lek. dent. Natalia Wrona jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Swoją pracę traktuje jako życiową pasję i z zaangażowaniem podchodzi do swoich Pacjentów. Od kilku lat pracuje w powiększeniu lup stomatologicznych oraz mikroskopu, co daje jej dużą kontrolę nad leczeniem i znacznie zwiększa precyzję pracy. W chwilach wolnych od pracy uwielbia podróżować. Prywatnie jest mamą trzyletniego syna.

Natalia Wrona - ZnanyLekarz.pl
IMG_20200203_111034-min

lek. dent. Paweł Świerzy

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studia ukończył z jedną z najwyższych średnich. Egzamin specjalizacyjny zdał z drugim wynikiem w kraju.   W swojej praktyce zajmuje się szeroko pojętą chirurgią wyrostka, jamy ustnej i okolicy oraz implantologią i zabiegami okołoimplantacyjnymi. Prywatnie pasjonat sportów zimowych oraz amatorskiego gotowania.

Paweł Świerzy - ZnanyLekarz.pl
byra

lek. dent. Piotr Byra

Stomatolog

Lek. dent. Piotr Byra jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. W codziennej pracy kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta kierując się zasadami stomatologii minimalnie inwazyjnej. Od kilku lat pracuje w powiększeniu lup stomatologicznych. Prywatnie pasjonat sportu, aktywny uczestnik zawodów biegowych.

piotr wichary

lek. dent. Piotr Wichary

Stomatolog

Lek.dent. Piotr Wichary ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Aktualnie studiuje również medycynę, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat leczenia całego organizmu. Interesują go powiązania chorób ogólnoustrojowych ze zmianami w jamie ustnej
 
W pracy dentysty zajmuje się chirurgią stomatologiczną, leczeniem zachowawczym oraz chorobami błon śluzowych. Stara się wykorzystywać najnowsze metody leczenia, dlatego w pracy używa m.in. najnowszych leków, lasera oraz fibryny bogatopłytkowej (PRF).
Jest miłośnikiem strzelectwa sportowego oraz żeglarstwa.

Zespół pomocniczy

acad9aa8-ea09-480e-997b-351c58891ac7

Sara Podolak

Higienistka Stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Aktualnie słuchaczka Medycznej Szkoły im. Prof. Antoniego Cieszyńskiego w Zabrzu na kierunku technik dentystyczny. W gabinecie Denta Point czynnie asystuje przy zabiegach z każdej dziedziny stomatologii. Jako higienistka podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie wykonując zabiegi z zakresu profilaktyki, przykładając duży nacisk na edukację. Prywatnie miłośniczka cukiernictwa i kolarstwa.

IMG_1765

Joanna Nowicka

Rejestratorka Medyczna

Ukończyła Zespół Szkół Ekonomiczno Usługowych. Następnie ukończyła Studium policealne uzyskując tytuł Technika usług kosmetycznych. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na kierunku Higienistki stomatologicznej oraz w licznych kursach i szkoleniach. Jest odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie recepcji oraz dobry kontakt z Pacjentami. Zawsze można liczyć na jej uśmiech i życzliwość.

dominika

Dominika Mainka

Higienistka Stomatologiczna

Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna od 2017 roku. Magister po Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła szereg szkoleń min.: „Doskonała konsultacja i wizyta stomatologiczna” (Michał Katarzyński) oraz „Profesjonalna wizyta higienizacyjna” (Anita Walczak) W gabinecie Denta Point czynnie asystuje i wspomaga lekarza przy zabiegach z każdej dziedziny stomatologii. W codziennej praktyce jest zawsze pełna pozytywnej energii, bardzo skrupulatnie wypełnia swoje obowiązki i uwielbia pracę z ludźmi. Wolny czas poświęca na gotowanie, a zimą szosuje na nartach.