fbpx

Nasz zespół

Nasi Lekarze

s1-1065-min

lek. dent. Ewa Paradysz

Założycielka

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W codziennej pracy zawodowej zajmuję się leczeniem zachowawczym, nowoczesną endodoncją mikroskopową, stomatologią estetyczną oraz protetyką. Protetyka jest dziedziną, którą interesowałam się już na studiach, natomiast rozpoczęcie pracy zawodowej utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to obszar stomatologii, którym pasjonuję się najbardziej.  Ogromną radość i satysfakcję daje mi możliwość wywołania uśmiechu na twarzy moich pacjentów nie tylko dzięki poprawie estetyki uzębienia, ale również dzięki miłej atmosferze. Bardzo ważne jest dla mnie, aby wizyta w gabinecie miała bezbolesny i komfortowy przebieg.  Prywatnie jestem miłośniczką podroży i gotowania, malarką, narciarką.

Ewa Paradysz - ZnanyLekarz.pl
image2

Lek. dent. Karolina Majda

Stomatolog

Lek. dent. Karolina Majda jest absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2018 roku ukończyła 4-letni program specjalizacyjny, zdając egzamin państwowy, uzyskując tym samym tytuł  Specjalisty Protetyki Stomatologicznej. Stomatologia jest jej pasją, dlatego systematycznie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach z zakresu m.in. odbudowy estetycznej zębów, protetyki stomatologicznej, implantoprotetyki oraz leczenia zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych.  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologów (PTS) oraz International Team of Implantology (ITI). Jest zwolenniczką kompleksowego podejścia w leczeniu pacjenta, co w połączeniu ze zdobytą wiedzą pozwala przywrócić estetyczny i harmonijny uśmiech pacjentom. Poprzez rozmowę i przyjazne podejście, stara się poznać potrzeby każdego pacjenta i wyjść im naprzeciw. Kreowanie pięknych i zdrowych uśmiechów jest dla niej rzeczą nadrzędną. Ceni w swojej praktyce wykorzystywanie metod najmniej inwazyjnych  dla tkanek zębów. Specjalizuje się także w leczeniu schorzeń stawu skroniowo-żuchwowego jak i bruksizmu.   Charakteryzuje ją wyjątkowa dbałość o detale, która wsparta jest nowoczesnymi technologiami, takimi jak mikroskop oraz lupy stomatologiczne. Wie, że połączenie rzetelności, wiedzy oraz najnowszych metod i technologii jest gwarantem sukcesu terapeutycznego. Pacjenci cenią ją za jej uśmiech, życzliwość i indywidualne podejście do każdego z nich.

Karolina Majda - ZnanyLekarz.pl
Natalia_f1

lek. dent. Natalia Wrona

Stomatolog

Lek. dent. Natalia Wrona jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Swoją pracę traktuje jako życiową pasję i z zaangażowaniem podchodzi do swoich Pacjentów. Od kilku lat pracuje w powiększeniu lup stomatologicznych oraz mikroskopu, co daje jej dużą kontrolę nad leczeniem i znacznie zwiększa precyzję pracy. W chwilach wolnych od pracy uwielbia podróżować. Prywatnie jest mamą trzyletniego syna.

Natalia Wrona - ZnanyLekarz.pl
IMG_20200203_111034-min

lek. dent. Paweł Świerzy

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studia ukończył z jedną z najwyższych średnich. Egzamin specjalizacyjny zdał z drugim wynikiem w kraju.   W swojej praktyce zajmuje się szeroko pojętą chirurgią wyrostka, jamy ustnej i okolicy oraz implantologią i zabiegami okołoimplantacyjnymi. Prywatnie pasjonat sportów zimowych oraz amatorskiego gotowania.

Paweł Świerzy - ZnanyLekarz.pl

Zespół pomocniczy

acad9aa8-ea09-480e-997b-351c58891ac7

Sara Chmiel

Higienistka Stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Aktualnie słuchaczka Medycznej Szkoły im. Prof. Antoniego Cieszyńskiego w Zabrzu na kierunku technik dentystyczny. W gabinecie Denta Point czynnie asystuje przy zabiegach z każdej dziedziny stomatologii. Jako higienistka podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie wykonując zabiegi z zakresu profilaktyki, przykładając duży nacisk na edukację. Prywatnie miłośniczka cukiernictwa i kolarstwa.

Sandr

Sandra Szukała

Higienistka Stomatologiczna

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym. Dzięki otwartej postawie wypełnionej empatią jest niezwykle lubiana przez naszych pacjentów. Z Pacjentami zawsze stara nawiązać więź, aby współpraca przynosiła jak najlepsze efekty. Czynnie asystuje przy zabiegach ze stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz przy zabiegach chirurgicznych. Zajmuje się również wykonywaniem profesjonalnych zabiegów higieny jamy ustnej.
Czas wolny spędza aktywnie jeżdżąc na rowerze lub biegając.

IMG_1765

Joanna Nowicka

Rejestratorka Medyczna

Ukończyła Zespół Szkół Ekonomiczno Usługowych. Następnie ukończyła Studium policealne uzyskując tytuł Technika usług kosmetycznych. Aktualnie poszerza swoją wiedzę na kierunku Higienistki stomatologicznej oraz w licznych kursach i szkoleniach. Jest odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie recepcji oraz dobry kontakt z Pacjentami. Zawsze można liczyć na jej uśmiech i życzliwość.