Zadzwoń:

lek.dent. Aleksandra Szantyr

Lek.dent. Aleksandra Szantyr jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej. W latach 2013-2020 pracowała jako lekarz rezydent w Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w Krakowie, gdzie w ramach specjalizacji zdobywała wiedzę i umiejętności w dziedzinie chirurgii szczękowo-twarzowej pod okiem wybitnych krajowych specjalistów. Ukończyła studia doktoranckie na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskując w 2019 roku tytuł doktora nauk medycznych. Jest absolwentką Curriculum Implantologii PSI, uzyskała wyróżnienie za najlepiej zdany egzamin praktyczny w edycji 2017/1018. Prowadziła także zajęcia z chirurgii szczękowo-twarzowej ze studentami Collegium Medicum. Aktualnie współprowadzi warsztaty z periochirurgii implantologicznej w ramach Curriculum Implantologii PSI. Jest autorką publikacji naukowych w polskich i zagranicznych czasopismach naukowych oraz była wielokrotnie prelegentką na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych.

Swoje kwalifikacje podnosi dodatkowo uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z dziedziny chirurgii i implantologii. Jej zainteresowania zawodowe obejmują chirurgię stomatologiczną, szczękowo-twarzową, chirurgię periodontologiczną, implantologię, rekonstrukcje kostne oraz chirurgię zmian skóry twarzy. Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu skomplikowanych i zaawansowanych zabiegów chirurgicznych oraz implantologicznych.

Jest stomatologiem w pełni oddanym swojej pracy, a dobro i zadowolenie pacjenta jest dla niej najwyższym celem. Zawsze dba o to, by zabiegi były bezbolesne i przebiegały w komfortowych i bezstresowych warunkach dla pacjenta.