fbpx

O nas

Uśmiech jest lekarstwem, które każdy może sobie przypisać

Reinhold Boller

O nas

W naszej rodzinie od pokoleń kultywowane są tradycje medyczne.

W placówce oprócz gabinetu stomatologicznego mieści się również gabinet dermatologii i medycyny estetycznej derma point, gabinet urologii i ortopedii prowadzony przez członków mojej rodziny.

Dysponujemy pracownią rentgenowską wyposażoną w nowoczesny, cyfrowy aparat RVG. Posiadamy osobne pomieszczenie do sterylizacji narzędzi i sprzętu, gdzie dbamy o wysoki standard higieny poprzez rygorystyczne przestrzeganie obowiązujących procedur.

Gabinet przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

lek. dent. Ewa Paradysz

Jestem absolwentką kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W codziennej pracy zawodowej zajmuję się leczeniem zachowawczym, nowoczesną endodoncją mikroskopową, stomatologią estetyczną oraz protetyką.


Protetyka jest dziedziną, którą interesowałam się już na studiach, natomiast rozpoczęcie pracy zawodowej utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to obszar stomatologii, którym pasjonuję się najbardziej. Odbyłam liczne szkolenia praktyczne i specjalistyczne kursy w tym zakresie.


Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje na krajowych i zagranicznych konferencjach oraz szkoleniach, a swoją wiedzę podpieram certyfikatami uznanych ośrodków szkoleniowych. Jestem członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.
Całość zabiegów wykonuję w lupach zabiegowych, bądź z użyciem mikroskopu stomatologicznego, z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych obecnie technik leczenia. Doświadczenie praktyczne zdobyłam współpracując z wiodącymi gabinetami stomatologicznymi na śląsku. Stawiam na kompleksowe podejście do leczenia zapewniające najwyższy poziom opieki stomatologicznej.


Ogromną radość i satysfakcję daje mi możliwość wywołania uśmiechu na twarzy moich pacjentów nie tylko dzięki poprawie estetyki uzębienia, ale również dzięki miłej atmosferze. Bardzo ważne jest dla mnie, aby wizyta w gabinecie miała bezbolesny i komfortowy przebieg.
Prywatnie jestem miłośniczką podroży i gotowania, malarką, narciarką.

Dlaczego denta point?

ETYKA ZAWODOWA

Zarówno w relacjach międzyludzkich jak i wyborze i prowadzeniu leczenia kieruje się głęboko ugruntowanymi zasadami etyki osobistej i zawodowej. Jako człowiek i jako lekarz wierzę, że mocny kręgosłup moralny, zaangażowanie i troska o drugiego człowieka jest fundamentem naszej pracy. Proponując leczenie zawsze zadaję sobie to samo pytanie. Czy chciałabym być tak samo leczona i czy leczyłabym tak moich najbliższych?

CIĄGŁE DOKSZTALCANIE SIĘ

Stomatologia jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny, dlatego nie pozwalam sobie na stanie w miejscu. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych by zapewnić moim pacjentom dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia.

WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĘT I MATERIAŁY

Wykorzystuję w pracy tylko sprawdzone i renomowane materiały wiodących producentów. Nie stosuję zamienników ani tzw. nowości rynkowych, których skuteczność nie została potwierdzona wieloletnimi badaniami. Pracuję w powiększeniu, z użyciem mikroskopu i lup zabiegowych.

PASJA

Stomatologia to nie tylko zawód, to pasja i sztuka. Talent i umiejętności pomagają mi tworzyć piękno zaklęte w uśmiechu moich pacjentów.

Odwiedź nasz gabinet

Poniedziałek – Piątek: 9:00- 18:00 | Sobota: 9:00 – 16:00