Zadzwoń:

“Uśmiech jest lekarstwem, które każdy może sobie przepisać.”

Reinhold Boller

 

O nas

W naszej rodzinie od pokoleń kultywowane są tradycje medyczne.

W placówce oprócz gabinetu stomatologicznego mieści się również gabinet dermatologii i medycyny estetycznej Derma Point, gabinet urologii i ortopedii prowadzony przez członków mojej rodziny.

Dysponujemy pracownią rentgenowską wyposażoną w nowoczesny, cyfrowy aparat RVG. Posiadamy osobne pomieszczenie do sterylizacji narzędzi i sprzętu, gdzie dbamy o wysoki standard higieny poprzez rygorystyczne przestrzeganie obowiązujących procedur.

Gabinet przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
 
gabinet stomatologiczny gliwice
 
 

Dlaczego Denta Point?

ETYKA ZAWODOWA

Zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i wyborze i prowadzeniu leczenia, kieruję się głęboko ugruntowanymi zasadami etyki osobistej i zawodowej. Jako człowiek i jako lekarz wierzę, że mocny kręgosłup moralny, zaangażowanie i troska o drugiego człowieka jest fundamentem naszej pracy.
Proponując leczenie, zawsze zadaję sobie to samo pytanie. Czy chciałabym być tak samo leczona i czy leczyłabym tak moich najbliższych?

CIĄGŁE DOKSZTAŁCANIE SIĘ

Stomatologia jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną medycyny, dlatego nie pozwalam sobie na stanie w miejscu. Regularnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach krajowych i zagranicznych, by zapewnić moim pacjentom dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia.

WYSOKIEJ JAKOŚCI SPRZĘT I MATERIAŁY

Wykorzystuję w pracy tylko sprawdzone i renomowane materiały wiodących producentów. Nie stosuję zamienników ani tzw. nowości rynkowych, których skuteczność nie została potwierdzona wieloletnimi badaniami.
Pracuję w powiększeniu, z użyciem mikroskopu i lup zabiegowych.

PASJA

Stomatologia to nie tylko zawód, to pasja i sztuka. Talent i umiejętności pomagają mi tworzyć piękno zaklęte w uśmiechu moich Pacjentów.

Umów się na konsultację

Po otrzymaniu formularza nasze recepcjonistki skontaktują się z Tobą w celu ustalenia dogodnego terminu wizyty.

Wysłanie wiadomości oznacza wyrażenie zgody na kontakt w celach świadczenia usług medycznych.

O nas